LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zwycięstwa obu ekip LKS

Podopieczni Macieja Dolaty w minioną sobotę odnieśli zwycięstwo w swoim piątym sparingu, tym razem przeciwnikiem był zespoł Victorii Września. Spotkanie odbyło się na głównej płycie boiska we Wrześni. Trener Maciej Dolata miał do dyspozycji szeroką kadrę wraz z nowymi wzmocnieniami w postaci Patryka Kieliby, Szymona Młynarczyka oraz Dominika Domagalskiego, którzy są oficjalnie zawodnikami ekipy żubra. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w drugiej odsłoni e meczu Krystian Benuszak posyłając futbolówkę tuż przy słupku nie dając szans bramkarzowi Victorii. Biorąc pod uwagę całe 90 minut spotkania oglądaliśmy wyrównany mecz w wykonaniu obu ekip, LKS był drużyną skuteczniejszą i potrafił znaleźć sposób na pokonanie bramkarza. Gospodarze zmarnowali sytuację sam na sam z naszym bramkarzem, raz natomiast Tomasza Szymkowiaka ratowała poprzeczka przed utratą bramki przy wyniku 0:0.


Victoria Września – LKS Gołuchów 0:1

0:1 Krystian Benuszak

Skład LKS: Szymkowiak – Kieliba, Kuś, Wandzel, Grzesiek, Chojnacki, Guźniczak, Domagalski, Stempień, Hajdasz, Benuszak

Na zmiany: Marcinkowski, Mikołajczyk, Skowroński, Szkudlarski, Majusiak, Marciszak


W niedzielę natomiast mecz sparingowy z juniorami KKSu Kalisz rozegrała druga drużyna LKS prowadzona przez Łukasza Hyżyka. Mecz rozgrywany w Kaliszu zakończył się okazałym zwycięstwem gołuchowskiej ekipy 6:3. Dwa trafienia w meczu zaliczył Dominik Marcinkowski, natomiast po jednym trafieniu odnotowali Adrian Hajasz, Piotr Kapałka, Albert Wasielewski oraz Łukasz Bartoszak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.