LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Pewne zwycięstwo ekipy żubra

Wysokie zwycięstwo odnieśli w sobotnie południe piłkarze LKS Gołuchów, którzy pokonali TPS Winogrady Poznań 4:0. Przewaga ekipy z grodu żubra była bezapelacyjna. Zespół z Poznania nie zagroził w meczu poważnie bramce strzeżonej przez Kacpra Dziubę. Do przeryw kibice zgromadzeni na stadionie oglądali jednak tylko jedną bramkę. W 34′ po stałym fragmencie gry piłkę do siatki głową skierował Dawid Guźniczak. Po strzelonej bramce piłkarze zaprezentowali cieszynkę „kołyskę”, a to wszystko dla strzelca bramki, któremu w dniu wczorajszym urodziła się córka Maja. Po zmianie stron, mecz nie uległ zmianie. To zespół Macieja Dolaty dominował w spotkaniu. Na 2:0 w 52 minucie meczu wynik podwyższył Konrad Chojnacki, który z około 5 metrów strzałem z powietrza pokonał bramkarza gości. Podłamany zespół gości już wiedział, że nie wywiezie chociażby punkty z Gołuchowa. Na ostatnie 15 minut gry trener na boisko wpuścił Krystiana Benuszaka, ten wpisał się na listę strzelców w 85′ posyłając piłkę w długi róg bramki. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Szymon Młynarczyk, który w sytuacji sam na sam dość na raty pokonał bramkarza gospodarzy.


LKS Gołuchów – TPS Winogrady Poznań 4:0 (1:0)

1:0 Dawid Guźniczak 34′

2:0 Konrad Chojnacki 52′

3:0 Krystian Benuszak 85′

4:0 Szymon Młynarczyk 92′

LKS: Dziuba – Grzesiek, Wandzel, Kieliba, Kuś, Guźniczak, Domagalski, Szkudlarski (Hajdasz 65′), Chojnacki (Marcinkowski 70′), Szymkowiak (Benuszak 75′), Majusiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.