LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Przygotowania LKS Gołuchów

29 stycznia trener Maciej Dolata wraz ze swoimi piłkarzami spotkają się na pierwszym w tym roku wspólnym treningu, dzień później przed piłkarzami pierwszy sparing. Okres przygotowawczy z przyczyn pandemii został opóźniony, co z pewnością nie jest komfortowe dla trenera jak i piłkarzy, bowiem czasu na przygotowania jest znacznie mniej.

Zawodnicy LKS-u Gołuchów w styczniu pracują nad swoją formą indywidualnie wg. planu jaki przygotował trener. Wspólne treningi odbywać się będą na sztucznej nawierzchni w Pleszewie. Sparingi będą również rozgrywane na sztucznych boiskach w Jarocinie oraz Pleszewie.

Kadra na mecze w grupie mistrzowskiej nie ulega zmianie, nikt zimą nie opuszcza klubu, również nie planuję dokonywać żadnych wzmocnień. Przed nami krótki intensywny okres przygotowawczy i na tym się wszyscy skupiamy.” dodał trener LKS-u Gołuchów Maciej Dolata.


Poniżej przedstawiamy dokładny plan meczy sparingowych.

30 stycznia – LZS Cielcza – boisko w Pleszewie, godz. 16:00

02 lutego – GKS Jaraczewo – boisko w Pleszewie, godz. 19:00

06 lutego – termin wolny

10 lutego – KS Opatówek – boisko w Pleszewie, godz. 19:00

13 lutego – Jarota Jarocin – boisko w Jarocinie, godz. 12:00

17 lutego – Korona Piaski – boisko w Pleszewie, godz. 19:00

20 lutego – Centra Ostrów Wlkp. – boisko w Jarocinie, godz. 14:00

27 lutego – SKP Słupca – Puchar Polski – boisko w Pleszewie, godz. 12:00


Na chwilę obecną nie znamy daty rozpoczęcia rundy mistrzowskiej w której poza LKS Gołuchów znalazły się drużyny: Pogoń Nowe Skalmierzyce, Victoria Września, Warta Międzychód, Centra Ostrów Wlkp., KKS 1925 II Kalisz, Odolanovia Odolanów oraz Iskra Szydłowo. System rozgrywek z wymienionymi drużynami to mecz i rewanż, na podstawie którego zostanie wyłoniony mistrz rozgrywek IV ligi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *