LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Porażka w Brzezinach

LKS II Gołuchów

W ramach XIX kolejki Red Box klasy okręgowej podopieczni trenera Łukasza Hyżyka spotkali się na wyjaździe z drużyną Olimpii Brzezin. Remisem zakończył się ostatni mecz obu drużyn rozegrany w trakcie rundy jesiennej sezonu 20/21. Od początku widać było duże zaangażowanie i wolę walki z obu stron, mecz toczył się głównie w środkowej tercji boiska, obfitował również w faule i przewinienia. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy błąd LKS-u podczas rzutu rożnego wykorzystał Marcin Czajczyński i głową otworzył wynik spotkania. Spotkanie obfitowało w kontrowersje i błędy sędziowskie, wobec których wątpliwości nie miał nikt obecny na stadionie, oprócz samej obsady sędziowskiej. Brak skuteczności mimo widocznej przewagi i prowadzeniu gry piłkarzy Ekipy Żubra zaskutkował niestety ostateczną porażką i stratą punktów.

LKS II Gołuchów: Pawłowski – Majusiak, Kapałka, K. Młynarczyk, Zacharczuk – Marciszak (Walczak), Kubczyk, Hajdasz (Bartoszak), Nogaj (Skowroński) – S. Młynarczyk, D.Marcinkowski

Olimpia Brzeziny – LKS II Gołuchów 1:0

1:0 Marcin Czajczyński 55’

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *