LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Przygotowania do sezonu

W miniony poniedziałek ekipa żubra rozpoczęła przygotowania do nowej kampanii IV ligi 2021/2022. Po udanym sezonie, który LKS ostatecznie zakończył na 3 miejscu, przychodzi czas na nowy sezon z nowymi celami i w zmienionym składzie. Zespół Macieja Dolaty uzyskał miano najlepszej defensywy minionego sezonu. Zespół żółto-czarnych stracił w całym sezonie zaledwie 28 bramek. Tak dobra postawa naszych defensorów przykuwa uwagę klubów z wyższych lig. Oficjalnie potwierdzić można, że podstawowy bramkarz Gołuchowa – Kacper Dziuba, wraca do swojego macierzystego klubu jakim jest zespół Ostrovii Ostrów Wlkp., wraca lecz z racji wypożyczenie, a docelowo Kacper zasilić ma szeregi nowego 3 ligowca – Pogoń Nowe Skalmierzyce. Również nieznany jest los Dominika Domagalskiego, który w chwili obecnej wciąż jest naszym zawodnikiem, lecz wielce prawdopodobne jest to, że Dominik w nowym sezonie grać będzie również na boiskach 3 ligi w Sokole Kleczew. Kolejnym zawodnikiem, który nie wznowił treningów jest Szymon Młynarczyk. W chwili obecnej priorytetem Szymona jest edukacja i nie podjął jeszcze decyzji co do swojej przyszłości w klubie. Ponadto treningów nie wznowił Paweł Majusiak z przyczyn zawodowych oraz Michał Marciszak, który boryka się z kontuzją. Jak widać trener Maciej Dolata ma niemały ból głowy i ewentualne dziury będzie musiał załatać.

Treningi LKS wznowił w miniony poniedziałek, piłkarze mają za sobą pierwszy mecz kontrolny z Jarotą Jarocin. W środowym spotkaniu oglądać mogliśmy już nowe twarze, które pokazały się z bardzo dobrej strony. Wynik środowego pojedynku zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 5:4

Jarota Jarocin – LKS Gołuchów 4:5

Bramki LKS: Krystian Benuszak, Dawid Guźniczak oraz zawodnicy testowani

I połowa LKS: Szymkowiak – Kieliba, Kuś, Wandzel, Stempień, Chojnacki, Guźniczak, Testowany, Testowany, Hajdasz, Benuszak

II połowa LKS: Testowany – Testowany, Grzesiek, Wandzel, Stempień, Testowany, Guźniczak, Skowroński, Testowany, Marcinkowski, Testowany

Jak widać trener Maciej Dolata w spotkaniu wystawił dwa różne składy w których wystąpili zawodnicy testowani. Na chwilę obecną są to zawodnicy, którzy wyrażają chęć do gry w barwach ekipy żubra, ostateczne zdanie należy do trenera.

Kolejna szansa dla zawodników już w sobotę, o godz. 11:00 w Słupcy LKS zmierzy się z tamtejszą SKP Słupca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *