LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Niemoc z Victorią Września

Ekipa żubra w miniony weekend rozegrała spotkanie z Victorią Września, przeciwnik ten zdecydowanie dla ekipy żubra jest niewygodny. To samo można powiedzieć w drugą stronę, również Victoria Września w pojedynkach z LKS Gołuchów nie ma lekko. Żółto – czarni nie potrafią znaleźć sposoby na Wrześnie od 23 czerwca 2019 roku, wtedy ostatni raz LKS pokonał Victorię Września 2:3.

I na zwycięstwo zespół z Gołuchowa będzie musiał poczekać co najmniej do wiosny. W sobotnim spotkaniu we Wrześni LKS zremisował z Victorią 2:2, będąc zespołem zdecydowanie lepszym ale i zdecydowanie nieskutecznym. Wynik spotkania otworzyli gospodarze za sprawą trafienia w 8′ Szymona Krawczyńskiego. LKS nie miał w planach długo gonić wyniku i 5 minut później Dawid Guźniczak zdobywa wyrównującego gola z rzutu wolnego. Po zmianie stron obie ekipy toczyły wyrównany pojedynek, bramkarze mieli ręce pełne roboty. W bramce LKS Gołuchów ponownie wystąpił Kamil Ślusarek i zagrał bardzo dobre spotkanie ratując nie raz swój zespół od utraty gola. Koncentracji obu ekipom zabrakło w końcówce spotkania. Najpierw Hubert Oczkowski sprezentował rzut karny ekipie żubra. Jedenastkę na bramkę zamienił Grzegorz Kuś. Gołuchowianie nie dowieźli jednak zwycięstwa do samego końca. 3 minuty po objęciu prowadzenia do wyrównania doprowadził Mikołaj Jankowski. Po stracie bramki zespół Macieja Dolaty nie złożył broni, chciał koniecznie wywieźć z Wrześni komplet punktów. Było blisko, Dawid Guźniczak trafia w poprzeczkę tuż przed końcowym gwizdkiem.

Tradycji stało się zadość, obie ekipy dzielą się punktami, jednak z niedosytem do swoich domów wracają piłkarze LKS Gołuchów, którzy ten mecz powinni wygrać.

Pomeczowa wypowiedź przeprowadził Piotr Hain – zpleszewa.pl

To nasz czwarty remis z Victorią w przeciągu roku. Ciężko wywnioskować, czy my się tak bardzo szanujemy, czy też czujemy do siebie respekt. Punkt przyjmujemy z honorem, bo na pewno tutaj łatwo się punktów nie zdobywa. W każdym razie jest niedosyt, bo mogliśmy stąd trzy punkty wywieźć – ocenił Maciej Dolata, trener LKS-u Gołuchów.

Victoria Września – LKS Gołuchów 2:2 (1:1)

0:1 Szymon Krawczyński

1:1 Dawid Guźniczak

1:2 Grzegorz Kuś

2:2 Mikołaj Jankowski

LKS Gołuchów: Kamil Ślusarek, Paweł Stempień, Marcin Wandzel, Grzegorz Kuś, Michał Grzesiek, Dawid Guźniczak, Adrian Hajdasz (55’ Dawid Krzyżaniak), Konrad Chojnacki (72’ Jakub Szymkowiak), Szymon Sobkowiak Ż, Patryk Kieliba, Marcin Szymkowiak (80’ Maciej Marcinkowski)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.