LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Przygotowań czas start!

W czwartek 20 stycznia po raz pierwszy w 2022 roku odbył się trening ekipy żubra pod wodzą nowych trenerów – Marcina Żółtka i Krzysztofa Wewióra. Na treningu pojawiło się 17 zawodników. Trener Marcin Żółtek mówi wprost w wywiadzie dla zpleszewa.pl, że zimą trzeba dokonać takich ruchów kadrowych aby nie było problemu z ludźmi do gry.

– Dawid Krzyżaniak trenuje ze Stalą Pleszew. Grzesiu Kuś boryka się z urazem, w lutym będzie miał artroskopię, może dołączy do nas na koniec rundy. Kadra była jesienią dość wąska i dwa ubytki doszły. Musimy to jakby załatać i wziąć jeszcze jedną osobę, by nie wyglądało to tak, jak na koniec rundy jesiennej

Po raz pierwszy w historii klubu, pierwszy zespół poprowadzą dwaj trenerzy. Każdy zadaje sobie pytanie jak ta współpraca ma wyglądać.

– Generalnie wspólnie prowadzimy zespół. Ja będę miał wpływ na skład, ale będę to oczywiście konsultował z trenerem Wewiórem. Przez pierwsze trzy tygodnie trenować będziemy cztery razy w tygodniu plus ta piąta jednostka to gra kontrolna. W poniedziałek mamy Pleszew, wtorek i środa – hala, czwartek – siłownia połączona z orlikiem – wyjaśnił trener Marcin Żółtek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.