LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź: LKS – Warta Międzychód

Już jutro o godzinie 14:00 miejscowy LKS zmierzy się na stadionie przy ul. Słowackiego z drużyną Warty Międzychód. Podopieczni trenera Arkadiusza Adacha będą chcieli zrewanżować się za porażkę 2:4 poniesioną w rundzie jesiennej na własnym stadionie.

LKS zajmuje aktualnie 6 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 34 punktów, natomiast Warta plasuje się na 15 pozycji z 24 punktami na swoim koncie.

W dwóch dotychczasowych spotkaniach rundy wiosennej obie ekipy zgromadziły po jednym punkcie. Drużyna gości zremisowała z Obrą Kościan oraz przegrała z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Ekipa Żubra zremisowała natomiast z Koroną Piaski oraz przegrała z Kotwicą Kórnik. Z pewnością, obie drużyny będą zaciekle walczyć o 3 punkty w tym spotkaniu, aby poprawić swój wiosenny dorobek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków gołuchowskiego LKS-u na trybuny stadionu przy ul. Słowackiego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.