LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź: GKS Tarnovia – LKS

W sobotę, 26 marca ekipę żubra czeka pojedynek z GKS Tarnovią Tarnowo Podgórne, pierwszy gwizdek głównego arbitra zabrzmi punktualnie o 15:30 w Tarnowie Podgórnym.

Zespół GKS rundę wiosenną rozpoczął od zwycięstwa na własnym obiekcie 6:1 nad Wartą Międzychód, następnie również u siebie, lecz tym razem skromnie pokonał Unię Swarzędz 1:0. W poprzedniej kolejce, już w meczu na boisku w Kościanie zremisował natomiast 1:1. Obecnie sobotni rywal LKS Gołuchów plasuje się na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 31 punktów i do żółto – czarnych traci 5 oczek.

Starcie obu ekip w rundzie jesiennej trwającego sezonu zakończyło się zwycięstwem ekipy żubra 2:0, po trafieniach Krystiana Benuszaka oraz Patryka Kieliby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.